Crna Gora

Nakon 75 godina Gradsko pozorište dobilo prvu sopstvenu zgradu u Podgorici

Dugo očekivani objekat predstavlja prekretnicu za kulturnu scenu Crne Gore i okončava decenije bez stalne adrese...

Iza Rekordnih SDI Crnu Goru Čeka Novi Investicioni Izazov

Strane direktne investicije ostaju snažne, ali sve veća usmjerenost...

Drago Kazić imenovan za glavnog komercijalnog direktora One Crna Gora

Dosadašnji glavni operativni direktor preuzeo je novu funkciju u...

Crna Gora obilježava važne godišnjice u odnosima sa Sjedinjenim Američkim Državama

Premijer Crne Gore istakao je zajedničke vrijednosti slobode i...

EXIT festival naredne sedmice stiže u Crnu Goru

Poznati festival dovodi svjetski priznate izvođače elektronske muzike u...

Abazović odlikovan u New Yorku za svoj doprinos

Bivšeg crnogorskog premijera prepoznali su članovi Gradskog vijeća New...

Mandić poziva na strateško partnerstvo sa Sjedinjenim Američkim Državama

Predśednik crnogorskog parlamenta poručio je da je pravi trenutak...

One Crna Gora na Lovćenu proslavila 30 godina rada

Crnogorski telekomunikacioni operater One Crna Gora obilježio je 30....

Crna Gora na jesen preuzima predsjedavanje Savjetom Evrope

Crna Gora će 10. novembra 2026. preuzeti rotirajuće predsjedavanje...

MFIC regata okupila investitore, diplomate i poslovnu zajednicu

Savjet stranih investitora Crne Gore (MFIC) okupio je predstavnike...